PRODUKTY

venkovní žaluzie

Buchta Kantor pergola

01

venkovní žaluzie

Jsou v současné době nejlepším a nejmodernějším způsobem jak zastínit a zamezit přehřívání interiéru domu, jejich design může vytvořit i z vašeho starého domu moderní a hlavně účinný prvek pro vaše soukromí a chránit Vás tak před zvědavými sousedy ☺.

Tyto žaluzie je možné ovládat ručním způsobem (klikou) nebo moderním způsobem na elektriku, a to jak dálkovým ovladačem, tak samozřejmě tabletem či mobilem IOS i Android systémem. Možností je díky použití i chytré řídící jednotky nastavení podle slunečního svitu a tím můžete docílit bezstarostnost systému a jeho samostatnou funkčnost naklopení žaluzii a zabránit tak přehřívání vašeho interiéru. Tyto žaluzie dodáváme buďto skryté pod fasádu tzv. podomítkové, nebo přiznané kdy pomohou vytvořit moderní vzhled nových ale i starých domů.

Žaluzie je možné dodat ve velké barevné škále ve standardu nebo za příplatek ve Vámi zvolené barvě RAL odstínu.

Venkovní žaluzie Z90

Tento typ žaluzie je nejvíce rozšířený a to jednak vzhledem k jeho tvaru písmene Z a hlavně funkčnosti dokonale zastínit prostor interiéru. Žaluzie je vybavena těsněním na lamelách, díky kterému dokáže při jejich naklopení vytvořit kompaktní clonu a dokonale zatemnit interiér pro příjemný odpočinek od sluníčka nebo dokonalý spánek v odpoledních hodinách po výborném obědě. ☺

Venkovní žaluzie Z70

Jedná se o žaluzie stejného typu jako je Z 90 ovšem s menší stavební hloubkou 70mm. Tato žaluzie je vhodná do prostor kde není dostatečná stavební šířka zateplovacího systému a může se použít do otvoru se stavební hloubkou 110mm. Pozor však na výšku nábalu žaluzie kde u tohoto typu žaluzie je potřeba vyššího nábalu celé žaluzie.

Venkovní žaluzie C80

Žaluzie pod označením C používáme především do komerčních prostor, a to vzhledem k její příznivé ceně, která je oproti typům Z nižší. Její tvar připomínající písmeno C však je bez těsnění na lamelách, výhodou této lamely je naklápění o více jak 90°, to nám umožní stínit od přímého sluníčka, ale zároveň propustit světlo do interiéru. Bohužel, díky tvaru C nedoléhají lamely na sebe, a tím pádem nevytvoří tak dokonalé zatemnění jako typ Z.

Ať už si vyberete jakýkoliv z těchto typů žaluzií rádi Vám jej ukážeme a předvedeme na našem showroomu.