PRODUKTY

Hliníkové Pergoly

Pergola

01

Bioklimatická pergola

Nejmodernější druh zastínění terasy. Střecha pergoly je složena z jednotlivých lamel, které zajišťují ochranu proti povětrnostním vlivům a naklápěním tak umožnit cirkulaci vzduchu pergoly. Její součástí je integrovaný odtokový kanál, který odvádí vodu skrze jednu ze stojen pergoly. Provedení může být buď samostojné, nebo s kotvením do zdi. Jelikož je pergola inteligentní, nabízí možnost instalace doplňkových příslušenství. Například integrované osvětlení, screenové rolety, rámové i bezrámové zasklení, infrazářiče, zásuvky, apod.

02

Přístřešek pro auta

Už žádné škrábání v zimě, přehřátí interiéru či hromada sněhu na vašich autech. Máme pro v nabídce přístřešek pro auta v luxusním provedení, konstrukce je stejná jako u bioklimatické pergoly, liší se pouze zastřešení. Na výběr je buď nosný trapézový plech, nebo polykarbonát. K přístřešku je možné objednat integrované osvětlení, které může být ovládáno technologií IO (dálkovým ovladačem), popřípadě pohybovým čidlem.

03

Pergola s polykarbonátem

Jedná se o nejlevnější a zároveň nejvyhledávanější druh hliníkové pergoly na trhu, díky její 100% kvalitě. Konstrukce je bezúdržbová a odolná proti povětrnostním vlivům. Zastřešení je řešeno dutinkovým polykarbonátem ukotveným na zesílených hliníkových hranolech. Sklon střechy odvádí vodu do odtokového žlabu, odkud je svedena stojnou až k zemi. Pergolu je možné opatřit zasklením, screenovými roletami, integrovaným osvětlením apod.

04

Murano Intergrale

Luxusní hliníková pergola zastřešená bezpečnostním sklem s integrovanou markýzou od německého výrobce Lewens. Markýza je umístěna nad sklem, to znamená, že brání prostupu tepla ze slunce do prostoru pod pergolou, a zajišťuje příjemný chladný stín i v horkých dnech. Tato pergola se sklonem pouze 3° a vysokým zatížením je nejlepším řešením i do oblastí s vysokou sněhovou zátěží.

05

Portofino Pergola

Konstrukce této pergoly je tvořena markýzou, která je umístěná na zdi,a nosnými sloupky. Díky uzavřenému vedení zipu je látka pergoly vždy skvěle napnutá a nedochází tak k průsvitu slunce skrze konstrukci.