PRODUKTY

Markýzy

Buchta Kantor pergola

01

Kazetové markýzy

Trentino

Kazetová markýza od německého výrobce Lewens, který se řadí mezi špičky v oboru stínění, a jeho výrobky se těší dlouhé životnosti nad rámec záruky. Technické provedení se vyznačuje ostrými hranami, které skvěle doplňují moderní luxusní stavby. Za zmínku stojí maximální rozměry, které jsou u šířky 7000 mm a u výsuvu 4000 mm. Hodí se tedy k zastínění velkých ploch a teras.

Trentino Mini

Tato markýza, kterou vyrábí Lewens v Německu, jak již z názvu vyplývá je menší “sestrou” kazetové markýzy Trentino určenou pro zastínění menších ploch a teras. Kazeta markýzy Trentino Mini má výšku pouhých 118 mm, a i přesto nabízí výsuv 2500 mm při maximální šířce 4500 mm.

U obou typů kazetových markýz je na výběr velké množství látek ošetřených impregnací a nanotechnologií, který zabrání usazení nečistot na látce a umožní posedět pod markýzou v případě lehkého deště. Odstín látky lze kombinovat jednoduše s jakýmkoli nástřikem kazety, aby markýza doplnila a podtrhla celkový vzhled domu, lodžie či terasy.

02

Střešní markýzy

Ancona

Tuto markýzu je možné instalovat jak pod tak i nad skleněnou střechu. Kotvení je řešeno skrze samonosné vynášecí držáky, které podpírají vodící lišty, není tedy nutné žádným způsobem kotvit box markýzy ke skleněné střeše. Díky široké nabídce barevných provedení látek ale i konstrukcí se střešní markýza Ancona hodí na téměř každou prosklenou pergolu.

Capri

Je ideální volbou pro zamezení vniku slunečních paprsků skrze skleněný strop zimních zahrad a pergol, tato střešní markýza zachytí teplo nad sklem, a tím vytvoří pod střechou příjemné klima. Díky vodícím kolejnicím, které lze polohovat, je perfektním řešením pro zimní zahrady s valbovou střechou nebo šikmé skleněné plochy. Úctyhodné maximální rozměry (výsuv 6000 mm, šířka 7000 mm) umožňují použití markýzy na opravdu velké plochy. Tento typ střešní markýzy je možné dodat v provedení Capri Pergola.