PRODUKTY

Interiérové stínění

Buchta Kantor pergola

01

ISSOLINE

horizontální interiérová žaluzie s manuální ovládáním a montáží do křídla okna, poskytne ochranu před zraky sousedů a slunečním svitem. Jsou dodávány v široké škále barevného provedení lamel i profilů.

02

COLLETE PLUS

Interiérová textilní roletka v provedení s krytem návinu látky a vodícími lištami po stranách. Konstrukce roletky umožňuje libovolné stažení látky podle potřeby. Montáž snižuje světlost, jelikož probíhá na křídlo okna.

Roletka v provedení DEN/NOC s krytem návinu látky a vodícími lištami po stranách. Látku lze natočit buď do otevřené (denní) polohy, nebo do zavřené (noční). Konstrukce roletky umožňuje libovolné stažení látky podle potřeby. Montáž snižuje světlost, jelikož probíhá na křídlo okna. Maximální rozměry (výška 2400 mm, šířka 1300 mm).

03

VERRA + VERRA METAL

Elegantní a moderní, to jsou dvě přední vlastnosti manuálně ovládaných interiérových rolet řady VERRA a VERRA Metal. Tyto rolety nabízí široké množství odstínů a barev jak látek. Výhodou těchto rolet je, že mohou překrýt celý otvor okna, a zamezit tak průniku světla do místnosti. Zároveň, ale mohou být natočeny tak, aby světlo do místnosti bez problému vstupovalo.

04

R-LITE

Stylové textilní interiérové rolety do střešních oken, které díky postranním vodícím lištám poskytnou bezproblémovou regulaci světla přesně podle Vašich potřeb. Na výběr jsou látky ve spoustě provedení, včetně zcela zatemňujícího.

05

PLISSÉ ŽALUZIE

Skládané textilní žaluzie, které díky své technologii umožňují stažení látky jak nahoru, tak opačně směrem dolů, popřípadě vytvoření stínícího pruhu libovolné výšky. K dispozici je velké množství variant látek, vzorů a provedení. Umožňují ovládání buď šňůrkou, madlem či manipulací za profil.